ОПИС

Објектот се наоѓа во мирна населба во близина на новиот Веро Џамбо во Битола. Се работи за семејна куќа, каде што во долниот спрат со посебен влез се издаваат 4 соби со 1 заедничко купатило и заедничка кујна.
Собите се двокреветни и трокреветни и секоја од нив има ТВ со кабловска и пристап до wi-fi. Секоја соба има свој клуч, чиста постелнина и мал гардеробер.

Хигиената е на највисоко ниво, ќе имате топло и пријатно сместување по најприфатливи цени.
Доколку имате некаква работа или пак го посетувате градот Битола, соби “Петроград” е вистинското место за преноќиште.
Во склоп нa соби “Петроград” функционираат и 2 апартмани еден од 22m2 кој е опремен со кујна и посебен тоалет и уште еден двособен 41m2 кој се наоѓа на друга локација во близина на собите со клима, wifi,кабловска.
Повелете во Собии Апартмани “Петроград”, Битола

Цена

Број на соби

 • 4

Контакт

Локација

Рејтинг

4.9
7 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Владимир

  Често одам во Битола и веќе година и неколку месеци секогаш престојувам тука. Газдите се многу фини и културни, собите и апартманот се чисти и убави. Најдобар смештај во битола за прениска цена.

  Darko

  😃🔝

  Диме

  👍👍👍

  Кики

  Чисти соби со посебен влез и заедничко вц и кујна. Топ место за ноќевање во Битола

  Игор

  Често доаѓам во Битола и секогаш се сместувам овде. Собите имаат посебен влез, има соодветен паркинг пред куќата, а исто во околина има многу зеленило и едно мало паркче каде може да седне. Башка и локацијата е супер…

  Filip

  Mnogu dobro mesto za nokevanje vo Bitola. Sobite se na suteren, ima poseben vlez, cenata e pristojna, se bese dobro. Pozdrav od Filip K

  Aleksandra

  Ejj imam spieno tuka so drugarki…bevme za vikend vo Bitola i mozam da kazam za 350den po covek nema nikade poubavo…cisto, so tv internet, malo kujnice …se ima! Ocenka 5 🙂

Оценка