ОПИС

Апартмани “Спаса” се наоѓаат на прекрасна локација во ценарот на градот на само 50 метри од кејот и Охридското езеро.

Куќата располага со прекрасен двор со многу зеленило, цвеќиња и простор за дневно уживање со маси и столици. Апартманите се  чисти и уредни, има двокреветни и трокреветни и сите се  опремени со посебен тоалет, кујна, клима, ТВ, кабловска, бесплатен интернет и чиста постелнина и пешкири во секојод нив.

Повелете во  Апартмани “Спаса”. Контакт за резервации: +389 70 590 771 , 046/265-388

Цена

  • Цело сместување:

    од 1800 денари ( од 2 до 3 лица ) во сезона

  • Цело сместување:

    од 900 денари ( од 2 до 3 лица ) пред сезона

Број на соби

  • 4 апартмани

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани Спаса”