ОПИС

Валентина апартмани се наоѓаат во Негрци во непосредна близина на Негорски Бањи и на само неколку километри од градот Гевгелија.

Новоизградени апартмани, кои моментално располагаат со 3 апартмани со два брачни кревети, кујна, сопствена бања, тераса, двор за одмор и рекреација, приватен бесплатен паркинг. Наменети се за краток и подолг престој.

Цена

  • Цело сместување:

    од 1200 денари ( за 2 лица )

Број на соби

  • 3

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани Валентина”