ОПИС

Вила и Апартмани “ПРИРОДА” се наоѓа покрај Беровското Езеро, и своето име го носи по самата местоположба на вилата, која преставува вистинска природна убавина на чист и планински воздух.

КАПАЦИТЕТ на целиот објект е  25легла

Вила 6 легла

Апартмани 19 легла

Секој апартман располага со сопствен влез, кујна, посебен тоалет, мини трпезарија, спална соба и балкон тераса.

Слободно паркинг место е обезбедено за сите гости. ПОВЕЛЕТЕ!

Цена

 • По лице:

  од 500 денари

Број на соби

 • 12

Контакт

Локација

Рејтинг

5
4 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Ивица

  Идеално сместување во Берово

  Lenka

  Uzivanje 👍

  Snezana

  5ka

  Dejan

  5

Оценка