ОПИС

– Мал пријатен стан во центарот на градот, 100 метри од градскиот плоштад. Идеално за парови и семејство.

Просторот
Станот има една голема спална соба со брачен кревет и мала соба со два кревети. Исто така, има голема бања со када и машина за перење / сушење.

Затворениот балкон е идеален за пушачи. Има прозорци што може да се отворат доколку е потребно.

Би сакале да напоменеме дека во моментот нема кујна во станот, но има многу ресторани и пекари во близина. Сепак, постои кафе станица со кафе машина каде што можете да уживате во добро утринско кафе.

Ве очекуваме како наши гости.

– Small cozy apartment in the center of the city, 100 meters from the town square. Ideal for a loving couple or a family.
The space
The apartment has one big bedroom with a double bed and a small room with two single beds. Also, there is a big bathroom with a bathtub and a washing/drying machine.
The closed balcony is ideal for smokers. It has windows that can be opened if needed.
We would like to mention that there is no kitchen in the apartment at the moment but there are a lot of restaurants and bakeries around. However, there is a coffee station with a coffee machine where you can enjoy a good morning coffee.
We are looking forward to having you as our guests.

Цена

Број на соби

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Apartment Suma”