ОПИС

Нашиот сместувачки комплекс, Астера  Апарт Хотел, е лоциран во центарот на градот. Локацијата води пристап до сите водечки деловни центри, трговски центри и културни настани во градот. Најблискиот трговски е Веро Центар кој е оддалечен околу 20 метри од нашите апартмани, како и комплексот на Народната Банка.

Астера Апарт Хотел располага со  24 апартмани, од кои 15 вклучуваат балкон, каде што можете да се релаксирате и одморите. Сите апартмани се опремени со:

·         40 “ ТВ со рамен екран,

·         Анатомски – медицински душеци,

·         Меки, неалергенски перници,

·         Бесплатно WI-FI,

·         дигитална TV,

·         сеф,

·         телефон,

·         безбедносна врата,

·         работно биро,

·         приватна, комплетно опемена бања со туш кабина и фен за коса

·         индивидуални системи за ладење и греење ,

·         комплето опремени мини – кујни,

·         климатизација и подно греење

Цена

  • По лице:

    од 1240ден до 3720денари (од 2 до 4 лица)

Број на соби

  • 24

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Анка

    Преубаво!
    Хигиена 5🌟

Оценка