ОПИС

Апартман Биљана се наоѓа во Охрид и е комплетно опремен за сместување на максимум 5 лица.

Апартманот има две спални соби, дневна соба, кујна, тоалет и три тераси.

Апартманот има и бесплатен паркинг.

Цена

  • Цело сместување:

    од 40евра ( до 5 лица )

Број на соби

  • 3

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман Биљана”