ОПИС

Комфорен и комплетно опремен стан од 65м2 за 4 особи со 2 спални соби, дневна соба,комплетно опремена кујна,купатило и тераса.Се наоѓа на 1 километар до центар.
Исто така има бесплатен паркинг.
Како гости во Дарни апартманот добивате картичка со 15% попуст во Coffee/Pizza/Shisha Bar Instinct на градскиот плоштад во Охрид.

Цена

  • Цело сместување:

    од 40 евра

Број на соби

  • 2 спални и 1 дневна со кујна

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман Дарни”