ОПИС

Етно куќа “Шанчева” се наоѓа во стариот дел на Кратово, блиску до центарот на градот. Уште на прв поглед ќе Ви се допадне нејзината староградска архитектура.

Куќата располага со 4 традиционално уредени соби, опремени со бежичен Wi-fi интернет, ТВ, кабловска, фрижидер и посебен тоалет. Има двор, а гостите имаат на располагање и паркинг простор.

Доколку сакате да избегате од брзиот начин на живот и да дојдете на мир, рекреација и чист воздух во Кратово, Етно куќа “Шанчева” е ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР за Вас!

Цена

 • По лице:

  Информации по телефон

Број на соби

 • 4

Контакт

Локација

Рејтинг

5
4 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Simona

  Pred 2 vikendi bevme ovde, na stranava ja najdovme kukja Sanceva i epten sme zadovolni

  Пепи

  Kratovcani se najgostoprimlite lugje vo Makedonija. Kukjata e super za prespivanje

  Илина

  💫💫💫

  Весна

  Куќата е со автентична кратовска градба, удобна и топла. Кратово е мало место па се е во близина. Преспавме една вечер тука, посвежа се немам разбудено

Оценка