ОПИС

Се издава двособен стан во центарот на Битола во близина на градската библиотека. Располага со дневна просторија со кујна, трпезарија, спална и тераса. Има и бесплатен паркинг простор.

Цена за дневно сместување до 5 лица изнесува 2000денари, до 3 лица 1500 денари, за две лица 1200 денари и за едно лице 1000.

Цена

Број на соби

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Happiness Apartment”