ОПИС

Поминете го вашиот одмор во Апатмани ИВАНОВИ на само 500 метри од езеро и најблиската плажа. Комплет реновиран објект со НОВ инвертар со пристојни цени!!! ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ.

Цена

  • По лице:

    од 400 до 500 денари

Број на соби

  • 5

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани ИВАНОВИ”