ОПИС

Мотел Изгрев се наоѓа на одлична локација на Пониква. Доколку сакате да побегнете од градската гужва и да уживате во природата и убавините кои ги нудат Осоговските планини, Изгрев – Пониква е правото место за вас.

Со специјалитетите кои ги нудиме само ќе го надополниме позитиниот впечаток од природата која го нуди.

Објектот располага со комплетно опремени апартмани со големина од 25 до 40 m2 со посебен тоалет, ТВ со кабловска, бесплатен интернет и централо греење.Во склоп на апартманите работи ресторан со традиционална кујна и прекрасна тераса за уживање во лето. За сместување не наплаќаме за деца до 7 години. Имаме обезбеден паркинг за наши гости.

Повелете во Мотел Изгрев-Пониква

Цена

 • По лице:

  од 650 денари ( со вклучен појадок ) во лето

 • По лице:

  од 950 денари ( со вклучен појадок ) во зима

Број на соби

 • 12

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Vojislav

  najdobri

Оценка