ОПИС

Место погодно за двојки, соло авантуристи, бизнис патници и семејства со деца. Се наоѓа на добра локација, околу 5 минути до главната автобуска и железничка станица и околу 10 – 15 минути пешачење до центарот на градот.
Просторот е целосно опремен и вклучува: дневен простор, кујна, бања и една спална соба со брачен кревет.

Станот е многу пријатен и совршен за кратки престои и вклучено е:
– Стабилна Wi-Fi конекција
– Кабелска телевизија
– Неопходни средства: свежи и чисти кревети, пешкири, шампони, фен за коса и тоалетна хартија
– Машина за перење алишта
– Климатизација: Сплит систем со можност за ладење и греење
– Кујната е целосно опремена и содржи: фрижидер, тостер, електричен бокал за вода, кујнска опрема, трпезарија, мијалник, електричен шпорет, кафе, шеќер, сол, избор на зачини и чаеви
– Топла вода постојано достапна
– Мал балкон

Исто така вклучено е:
– Гаража (БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ) за вашиот автомобил ако е потребно
– Можеме да организираме земање од автобуската или железничката станица (БЕСПЛАТНО)
– Исто така можеме да организираме трансфер од аеродром и до аеродром (20eur)

Куќни правила:
– Пушењето е забрането
– Не е погодно за миленичиња
– Без забави, журки или настани
– Времето за пријавување е флексибилно
– Времето за одјавување е до 10:00h

 

A place suitable for couples, solo adventurers, business travelers and families with kids. Well located, approximately 5 minutes to the main bus and railway station and around a 10 – 15 minute walk to the city center.

The space:
My apartment is furnished and has a living area, a kitchen, a bathroom and one bedroom with a double bed.
The apartment is very cozy and perfect for short stays and includes:
– A stable Wi-Fi connection
– Necessities: fresh and clean bed sheets, towels, shampoo, hair dryer and toilet paper
– Washing machine
– Air conditioning: split system with cooling and heating option
– The kitchen is fully equipped and it contains: fridge, toaster, electric water kettle, kitchen ware, dining ware, sink, induction stove, coffee, sugar, salt, spice selection, tea selection
– Hot water available all the time.
– Small balcony

Also includes:
– A garage (FREE PARKING) for your car if it’s needed
– We can arrange to pick you up from the bus or train station (FREE OF CHARGE)
– We can also pick you up from the airport for a small fee.

House rules:
– No smoking
– Not suitable for pets
– No parties or events
– Check-in time is flexible
– Check out by 10AM
– Self check-in with keypad

 

Цена

 • По лице:

  35 евра од вечер

Број на соби

 • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

5
3 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Летка

  Убав стан во Мичурин, блиску до железничка станица. Само позитивни зборови

  Нина

  Идеална локација

  Magdalena

  Preubav opis bravo 👏

Оценка