ОПИС

Луксузно опремен стан на две нивоа со висок таван на одлична локација наспроти соборниот храм Св.Климент Охридски. На 5 минути од познатата Боемска улица и на 3 минути од Ленинова.

Локацијата е погодна бидејќи во близина има маркет, продавници, банкомат и сите останати погодности за удобен и квалитетен престој.

Станот има 4 соби е комплетно опремен со што ќе ги задоволи желбите и на најпребирливите гости.

 

Luxury penthouse. High sealing in the living room. Near by church St. Kliment Ohridski. Just in walking distance from the famous Bohemian street with large number of restaurants and clubs. 10 min walking to the main city square. Taxi in the front of the building, also bus station. Pharmacy, grocery stores, ATM, banks …..

Цена

  • По лице:

    од 25 евра

Број на соби

  • 4

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Stefani

    Loved it😃❤

Оценка