ОПИС

Апартмани MDM Sky се наоѓаат во комплексот Cevahir Sky City во населба Аеродром во Скопје. Се работи за комплетно, модерно опремени апартмани/станови со кујна, греење, бежичен wi-fi интернет, ТВ и тераса.

Имаме апартмани со 1 и 2 спални, паркингот за нашите гости е бесплатен.

Во склоп на комплексот, има затворен базен, СПА и фитнес центар.

Цена

  • Цело сместување:

    од 40 евра

Број на соби

  • 3

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани MDM Sky”