ОПИС

‚‚Migato Апартманисе наоѓаат во Гевгелија, во близина на Грчката граница, поточно на самиот пат Гевгелија – с.Мрзенци. Веднаш до „Migato Aпартмани има голем супер маркет, пицерии,игротека, игралиште за кошарка, како и повеќе ресторани во непосредна близина. Исто така лековитото одмаралиште Негорски бањи е на 2km од нас. Апартманите се комплетно опремени во модерен стил по високи стандарди кои ќе го направат Вашиот престој комфорен и пријатен. Сите три апартмани се наоѓаат на приземје и имаат свој бесплатно обезбеден паркинг со видео надзор.

Цена

  • По лице:

    од 600 денари

Број на соби

  • 3

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Migato Апартмани”