ОПИС

Апартманите Rooms Filip се наоѓаат на одлична локација во центарот на старата Битолска чаршија!

Луксузно уредени, комотни и комплетно опремени со клима уред, интернет и кабелска телевизија. Доколку сакате пријатен престој, прекрасна и опуштена атмосфера, место каде што ќе се чувствувате релаксирано и пријатно, тогаш сте на вистинското место. Топло Ви го препорачуваме престојот во нашите апартмани, дојдете и уверете се во луксузноста што ја нудиме.

Цена

  • По лице:

    Од 600ден

Број на соби

  • 4 двокреветни и 4 трокреветни

Контакт

  • Адреса: Марјан Божиновски бр.80, Битола, Македонија - Насоки
  • Телефон: 071/334-205

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Јасна

    👍

Оценка