ОПИС

Се издаваат нови ликсузни апартмани во центарот на Охрид во близина на чинарот и на само 10 минути пеш до старот град и калето. Се работи за 3 комплетно опремени апартмани на прв спрат во нова здрада изградена во 2018 година.

Располагаме со двокреветен, трокреветен и четворокреветен апартман, сите со комплетно опремени кујни, посебен тоалет, бесплатен интернет, кабловска ТВ и тераса.

Цена

  • Цело сместување:

    od 20 do 40 do 4 lica

Број на соби

  • 3 apartmani

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Катерина

    Odlicni apartmani na super lokacija

Оценка