ОПИС

Се издаваат соби и студија на одлична локација во с. Трпејца со прекрасен поглед кон езерото и планините.

Цената е многу поволна и е различна во зависност од деновите на престој.

Информации на телефон: 076/625-709 –  Петар

Цена

  • По лице:

    од 400 денари

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Соби – Студија ( Трпејца)”