ОПИС

Апартманите се наоѓаат во строг центар на Охрид, на 100 метри оддалеченост од кејот и шеталиштето. Комплетно се опремени со клима, кабловска, сопствено купатило, мини кујна.

Пред апартманите има и дворно место.

Цена

  • Цело сместување:

    од 1800 денари ( ноќевање за 2 лица )

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Студија Stedi”