ОПИС

Студија „Јоцо„ се наоѓаат на одлична локација во Стар Дојран, поточно наспроти спортските игралишта за тенис и кошарка, во близина на плажатите ФУК ТАК и Партизан.

Располага со 3 комплетно ново опремени студија со ТВ, интернет, фрижидер, сопствен тоалет и тераса со мини кујна, маса и столици која што е покриена со тенда и е во длабока сенка за одмор преку цел ден.

Студијата се наменети за од 2 до 4 лица, удобни се и со чиста постелина.

Пред самиот објект обезбеден е паркинг простор за гостите.

ПОВЕЛЕТЕ ВО СТУДИЈА ЈОЦО!

Цена

 • Цело сместување:

  од 800 до 1200 денари (од 2 до 4 лица)

Број на соби

 • 3 студија

Контакт

Локација

Рејтинг

5
3 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Аница

  Убавини…гостопримство,, хигиена, мерак за очи и душа. Топло препорачуваме!

  Dragana

  Molim vas da mi odgovorite da li ima slobodnih mesta za 2 odraslih i 2 dece od 7 i 11.god za 7.08.2019 i da mi kažete koja je cena
  Hvala unapred

  Elena

  Super e❤️❤️❤️

Оценка