ОПИС

АПАРТМАНИ ТЕА-ЕУРОТЕЛ🏝
Комплексот се наоѓа на одлична локација помеѓу Охрид 10км. и Струга 3км.
———————————————————
На располагање имате:
* еден брачен кревет
* две фотељи
* WI-FI интернет
*поглед на езеро
*сопствен тоалет
* ТВ
*комплетно опремена кујна
*бесплатен паркинг

БРОЈ ЗА КОНТАКТ:
078-362-511
078-381-314

Цена

  • Цело сместување:

    30 евра

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани ТЕА”