ОПИС

Вила „Бело Езеро„ се наоѓа на одлична локација во строг центар, поточно на самиот кеј на Охридското Езеро. Располага со 8 двокреветни соби, и два апартмани.

Сите се комплетно опремени, клима, кабловска, тв, интернет, сопствено купатило, мини-фрижидерчиња. Цените на собите се различни во зависност од нивната големина и капацитет.

Цена

  • Цело сместување:

    од 2000 денари ( ноќевање за 2 лица )

Број на соби

  • 8 соби и 2 апартмани

Контакт

Локација

Рејтинг

1
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Никола

    Срамота, сопственикот ни кажа не сме Pet-Friendly ама за 10 евра плус може да го донесеш кучето. It’s a shame the owner said that they are not Pet-Friendly but for 10euro more we can bring our dog. SHAME ON YOU…

Оценка