ОПИС

Вила “Дама” се наоѓа во с.Леуново, Маврово на стотина метри од езерото, веднаш до хотел Радика. Вилата е луксузно опремена и има 4 спални соби, комплетна кујна  и голема дневна просторија и трпезарија со камин.

Вилата е комплетно опремена со ТВ, интернет, кабловска и ги нуди сите удобности на своите гости да се чуствуваат комфорно и удобно.

Во склоп на Вила “Дама”објектот има и 8 модерно уредени студија со брачен кревет (со можност за дополнителен лежај), кујна и тераса со преубав поглед на езеро и планина.Уживајте во убавините на Маврово во било кој период од годината и сместете се убаво и удобно.

 

Вила Дама, с.Леуново

Информации  за резервација на телефон: 076/252-059

Цена

 • Цело сместување:

  од 75 евра ( студио за 2 лица + дете )

 • Цело сместување:

  од 150 евра ( викендица со 4 спални капацитет 8 лица )

Број на соби

 • Викендица- 4 спални и 1 дневна. Посебен објект 8 студија

Контакт

Локација

Рејтинг

5
12 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Ivana

  Прекрасно *****

  Vlatko

  ПРЕКРАСНА ВИЛА – СТУДИО СО ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА . ДОКОЛКУ СТЕ ВО МОЖНОСТ ВРЕДИ ДА СЕ ПОСЕТИ .

  Mark

  Really clean! BRAVO
  Stopped here in s.Leunovo , over night on the way to Ohrid. The hotel smells fresh and clean👌. The room was spotless and fresh also. We are very pleased with our VilaKapeljaime choice and look forward to a nice night. We would stay here again if in the area.

  Nimet

  Herşey için teşekkürler, çok güzel idi. İnanılmaz temız!! Aferim size!

  Вања

  Прекрасно !
  Имавме одлично,пространо студио со поглед на езерото.Одржување беше совршено, се беше сосема ново. Нашиот кревет беше многу удобен . Имавме соба со внатрешна када со панорамски поглед на езерото, беше совршено и можевме да гледаме Тв додека седевме во топлата када. Ни се допадна тоа! Беше тивко и одлично спиевме! Рецепцијата беа пријателски расположени и корисни.
  Ви благодарам за се!

  Радмила

  Одлично што го обновуваат профилот со нови понуди. Мора да ја посетам вилава, изгледа прекрасно

  Nenad

  Ubavina … ja preporacuvam na site Vila Dama i Leunovo ..
  Ubavo vo site 4 gosisni vreminja

  Maja

  Preubavi pejsazi na Mavrovskoto ezero direkno od prozorecot na moeto studio.
  Preubav ambient, neopisliva priroda mora da go posetite !!!
  Blagodaram za se Vila Dama

  Flash

  Just perfect.. Thank you Vika Kapelja ime
  👍👍👍👍👍👍👍👍

  Andrijana

  Preubav ambient,idealno mesto za odmor od sekojdnevnite obvrski. Sobite preubavi,so toplina i ljubov uredeni do sekoj najmal detal. Pogled ,isto taka prekrasen sto te polni so pozitivna energija. Personalot i uslugata,nemam zborovi. Higiena na visoko nivo. Definitivno go preporacuvam na sekoj shto saka mir i udobnost. Cenite isto taka prifatlivi. Se najdobro

  Nada

  Prekrasno ! Vredi da se poseti!

  Katerina

  Idealni mesto za odmor .. Go preporacuvam na site !!

Оценка