ОПИС

Вила “Пирамида” се наоѓа во село Дихово и веднаш до главниот пат што води до Ниже Поле. Локацијата на вилата е во мирна, чиста и живописна средина.

Вила “Пирамида” е идеална за секој кој сака да избега од секојдневната животна рутина и кој сака целосно да ужива, да се релаксира и да вдишува свеж воздух за време на викенд, па дури и делничен ден.

Вилата е совршена за семејства, пријатели, парови со мали деца, поединци. Има три соби, две бањи, голема дневна соба, кујна и дополнителни две соби со прекрасен релаксирачки поглед. Вилата има сопствено греење кое нуди многу топол и удобен престој во текот на зимата. Кујната ги има сите потребни елементи и потрошен материјал за готвење. По барање на гостите, вилата ви нуди и традиционален појадок.

Покрај тоа, вилата е идеална за организирање на мали, приватни и уникатни прослави како родендени или ангажман партии, ако сте заинтересирани да имаат нешто различно од другите. Ако барате релаксирачка и вознемирувачка атмосфера отколку што гледате на вистинското место. За дополнителни прашања во врска со вилата или што друго е предвидено во страната ние сме на вашата услуга.

 

 

English

Villa “Piramida”is located in the village of Dihovo and next to the main road that leads to Nize Pole village. Villa “Piramida” is settled in a peaceful, clean and picturesque environment. The surrounding nature is beautiful and it is near “kapejnci”. Villa “Piramida” is ideal for someone who loves to escape from the daily life routine and who wants to totally enjoy, relax and breath fresh air during a weekend or even a weekday. The villa is perfect for families, friends, couples with little children, single persons.

It has three rooms, two bathrooms, large living-room, kitchen, and additional two rooms that have the perfect relaxing view. The villa has its own heating offering very warm and comfortable stay during the winter. The kitchen has all the necessary elements and supplies for cooking. Upon request by the guest, the villa is offering you a traditional breakfast. Additionally, the villa is ideal for organizing small, private and unique celebrations like birthdays or engagement parties, if you are interested in having something different than the others. If you are looking for relaxing and distressing atmosphere than you are looking at the right place. For any additional questions regarding the Villa or what else is provided in side we are at your service.

Цена

  • Цело сместување:

    4000 денари за цела викендица од ноќ

Број на соби

  • 4

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Вила Пирамида”