ОПИС

На само пола миља од Берово се наоѓа Вила “Савако“. Оваа вила нуди сместување за 6 лица. Пред вилата се наоѓа река и убавата борова шума со зачудувачки поглед. За нашите ценети гости подготвуваме традиционална хрaна по желба.

Вилата се наоѓа до реката Брегалница и располага со голем двор за уживање во мир и тишина. Опкружена со прекрасна природа “Вила Савако” работи во текот на целата година. Таа е комплетно опремена со ТВ, сателитска, интернет, кујна и тераса. Вилата има греење и на дрва и на струја.

 

Располага и со двор каде можете да седите и да уживате во прекрасната панорама.

Повелете на мир и рекреација во Берово, “Вила Савако” Ве очекува.

Цена

Број на соби

 • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

4.9
8 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Maja

  Top smestaj !

  Катерина

  Куќата е надвор од Берово во убава природа, обавезно да одите ако сакате уживање

  Иво

  👍

  Бубе

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  Ема

  Викендицата има среден двор каде можете да си седите. Навечер малку заладува, но со соодветна гардероба, може да се ужива и ноќе. 5 звезди !

  Благој

  Мои препораки за вила Савако ако сакате мир и одмор од градската врева.

  Danica

  Vilata e dobra, no ona sto e najdobro e nejzinata okolina, locirana vo sama priroda, do rekata Bregalnica. Pretstavuva idealno mesto za odmor, so celo srce Vi ja preporacuvam vila Savako za odmor i uzivanje

  Kosta Andreev

  Odlicno smestuvanje. 👍 Preubava vikendica vo priroda

Оценка