ОПИС

Се издаваат апартмани во Стар Дојран  на  само 150 метри од езерото и центарот.

Апартманите се комплетно опремени со  посебен тоалет, мини кујна со фрижидер, ТВ, кабловска, бесплатен интернет, клима и сите потребни работи потребни за удобен престој.

За гостите е обезбеден бесплатен паркин простор.

Повелете во ‚‚ Вила V&N Апартмани ‘‘

Цена

  • Цело сместување:

    од 1000 денари ( од 2 до 3 лица )

Број на соби

  • 4 апартмани

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Вила V&N Апартмани”