ОПИС

Вила Ангел се наоѓа на главниот пат кон плажите и Св.Наум на 500м од Билјанини извори и ресторанот Белведере и спортскиот центар, односно спроти шеталиштето крај езерото и познатите плажи со кафе-барови “Куба Либре” и “Кадмо”.

Започнавме со работа во 2015та година. Вила Ангел нуди на располање 15 апартмани комплетно опремени со мини кујна, клима уред и подно греење во зима. Во објектот има и салон за масажа, а за нашите гости имаме и бесплатен паркинг.

Мирно, тивко и пријатно место за одмор со убав поглед кон градот Охрид, езерото и планината Галичица. Повелете во вила Ангел

Цена

  • По лице:

    од 600 денари

Број на соби

  • 15

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Mila

    👍

Оценка