ОПИС

Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.
Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна(фурна,плотна, микробранова печка, машина за садови) и трпезарија, втор кат 4 спални соби и две купатила. Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.

 

-Централно греење со камин на дрва
-Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
-Капацитет на сместување 8-10 луѓе

Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмувањe на цела викендичка се:
до 15 декември една ноќ 150еур, две ноќи и повеќе 100еур од ноќ
од 15 декември до 15 февруари една ноќ 200еур, две ноќи и повеќе 150еур од ноќ
Нова Година минимум престој 7 дена 200еур од ноќ
за изнајмување на подолг временски период следува попуст !!!
Villa Lux Mavrovo

 •  +389 78 333 331
 •  villalux.mavrovo@gmail.com

Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/

Instagram page: https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/

Цена

 • Цело сместување:

  од 100 евра ( од 8 до 10 лица )

Број на соби

 • 5

Контакт

Локација

Рејтинг

5
3 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Горде

  Преубаво

  Elizabeta

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  Maja

  Fantazijaaa!!! Sum bila tuka, prekrasna e vikendicata ❤️😘

Оценка