ОПИС

 

Спектакуларниот објект Вила Ника е идеално место каде што имате можност да организирате приватни забави, родендени, момачки и девојачки вечери и други прослави и настани.

Вилата располага со голем базен, два шанка,професионално озвучување, скара, дневна просторија со ТВ, кујна, спална соба, тоалет, тераса, паркинг, осветлување и други пропратни елементи за комплетно уживање. Вилата се наоѓа на 8km од центарот на Скопје.

Резервирајте го датумот на Вашата прослава на телефон 078/673-389

Цена

 • Цело сместување:

  од 6000 денари

Број на соби

 • 1

Контакт

Локација

Рејтинг

5
2 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Сандра

  Бевме во вила Ника на една вечер, по повод девојачка на другарка. Куќата е одлична, базенот е чист, се на се оцена 5ка

  Трале

  Вилата е топ за забави. Има огромен двор со базен, со два шанка. Идеална за било какви журки

Оценка