ОПИС

Вила Никола е новоизграден атрактивен објект кој се наоѓа на 2км од центарот на градот Охрид, а на 1000м од брегот на Охридското Езеро. Вилата располага и со сопствен паркинг кој за гостите е бесплатен.

Објектот располага со 10 соби, а секоја од нив е комплетно опремена со ТВ, фрижидер, бежичен Wi-fi интернет и тераса. Секоја соба има сопствено купатило.

Во прекрасните летни денови, гостите имаат можност да уживаат во преубавата летна тераса со која располага вилата. Мирна атмосфера, прекрасен амбиент и со квалитетна услуга, Вила Никола Ви овозможува пријатен и комфорен престој во Охрид.

Цена

  • По лице:

    од 350 до 400 денари

Број на соби

  • 10

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Јасмина

    Вила Никола е идеалното место за одмор со фамилија. Има голема летна тераса за уживање, како и детски реквизити за најмалите гости. Синовите ми беа задооволни, така што и јас имам само позитивни зборови за оваа вила

Оценка