ОПИС

Вила Серз се наоѓа во село Трново на преубаво место во падините на Националниот Парк Пелистер во чиста и здрава еколошка средина.

Вилата располага со прекрасен голем двор со многу зеленило и простор за скара. Објектот содржи  дневна просторија со камин, ТВ со кабловска и бесплатен интернет, комплетно опремена кујна со машина за садови и 4 спални соби сите со посебен тоалет и обезбеден паркинг за гостите.

 

Цена

  • Цело сместување:

    од 50 до 150 евра ( капацитет до 8 лица )

Број на соби

  • 4 спални и 1 дневна

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Pepi

    👍

Оценка