ОПИС

Хотел Водно е сместен на падините на планината Водно и поседува приватен паркинг за автомобили, комбиња или автобуси, на 50m оддалеченост од жичарницата за Милениумскиот Крст.

Хотелот има капацитет од 28 соби, или околу 60 особи вкупно. Секоја соба е опремена со удобни душеци и кревети, посебен тоалет, ТВ, греење/ладење, како и бежичен wi-fi интернет.

Во склоп на објектот, работи ресторан со капацитет од 120 луѓе каде може да се организираат секој вид на веселби.

Располагаме со 3 комплетно опремени конференциски сали од 20/40/60 особи.

Повелете во Хотел Водно за да уживате во прекрасната панорама на Скопје или во убавините на планината… Ве очекуваме

 

 

Цена

 • По лице:

  Во соба од 1350 денари/ 22 евра ( со вклучен појадок )

 • Цело сместување:

  Во апартман од 3000 денари/ 50 евра ( за 2 лица со вклучен појадок )

Број на соби

 • 28

Контакт

Локација

Рејтинг

5
4 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Нено

  Super hotel, na najjubavata lokacija, baska na cist vozduh 😉

  Марина

  Хигиената е на високо ниво, има многу убав поглед

  Тања

  Пристоен хотел на многу добро место

  Blagica

  Vo hotel Vodno na letnata terasa so preubaviot pogled nad Skopje, pred nekoja godina go proslaviv mojot najubav 45ti rodenden. Ocenka 5*

Оценка