Mezoneta u Nea Skioni

од € 130 / Ноќ
 • 3285 м2
Спални соби
3
Бањи
2
Квадратура
85 м2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Izdaje se mezoneta sa predivnim pogledom na more u Nea Skioni, Kasandra za 7-8 osoba za sezonu 2024
Prizemje 2 spavace sobe, kupatilo, ostava itd.
Sprat: dva lezaja, kuhinja, klima, kupatilo, velika terasa sa pogledom na more.
Sopstveni parkinzi, dvoriste, i mesto za rostilj.
Komunikacija preko inbox
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Περιμετρική Οδός Κασσάνδρας, Цапрани, Δημοτική Ενότητα Παλλήνης, Општина Касандра, Халкидички округ, Централна Македонија, Македонија и Тракија, 630 77, Грција
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.