Peaceful house in the nature

од € 70 / Ноќ
 • 2175 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
75 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Книги и материјал за читање
Семејство
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Вентилатор на таванот
 • Камин
 • Преносливи вентилатори
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Περιμετρική Οδός Κασσάνδρας, Οικισμός Υπαλλήλων Α.Π.Θ., Skala Fourkas, Kassandra Municipal Unit, Kassandra Municipality, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 77, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.