Sofia’s Beachfront Maisonette

од € 180 / Ноќ
 • 3185 м2
Спални соби
3
Бањи
1
Квадратура
85 м2
Број на гости
8
Кревети
8
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Sofia’s maisonette is a modern beachfront maisonette in Chalkidiki, literally a few steps from the sea, ideal for families and friends. It can accommodate a group of up to 8 guests and it offers three floors, three balconies with superb views, poolbar, beach bar, fireplace and much more.
- - - - - - - - - -
Don’t hestitate to conduct us for more details about availability and prices.
- - - - - - - - - -
☎️ +381669062610
sofiasmaisonette@yahoo.com
@sofias_beachfront_maisonette 
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Кафемат
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Приватен влез
 • Излез на вода
Надворешен простор
 • Скара
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Базен
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Σωζόπολη, Municipality of Nea Propontida, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.