Вила Климент Охрид

од € 25 / Ноќ
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издаваат 7 апартмани, кои се целосно опремени(секој со сопствено купатило, кујна, Wi-Fi и телевизија) и климатизирани. Покрај вилата тече реката Даљан, а се наоѓа на 2500метри од центарот, односно 2200метри од езерото. Апартманите располагаат со сопствен паркинг, игралиште, летниковец и скара. Идеално место за одмор и рекреација.
За подетални информации:
Телефон:071-609-254
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Велосипеди
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Villa Kliment, Орман, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.