Apartman-stan vo centar na Bitola, komplet opremen

од € 38 / Ноќ
 • 1145 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
45 м2
Број на гости
4
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Stan vo centar na gradot, vo mirna ulica, na 3 minuti od Sirok Sokak, vo blizina na restorani,kafulinja, starata carsija i site turisticki atrakcii.
Kompletno opremen, so preporacan kapacitet za 3 lica, a maksimum 4 lica. Raspolaga so edna spalna soba so 2 lezai 145x200sm. i eden lezaj vo dnevna na izvlekuvanje 140x220sm. Komplet postelnina, peskiri i sredstva za higiena.
CENATA E ZA NOK I ISTATA SE NAMALUVA ZA NOKEVANJA NAD 4, 10 ILI 15 NOKI.
Kontakt i informacii na 070 303681
Удобности
Бања
 • Када
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Bitola
Локација
Белградска 20, Општина Битола, 7000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.