Fantasy - Strumica

од € 65 / Ноќ
 • 2180 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
80 м2
Број на гости
4
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартман Фантазија-Струмица 
Трисобен апартман
1 брачен кревет (во спална соба)
1 брачен кревет ( во спална соба)
1 софа кревет ( во дневна соба)
Кујна со апарати
Телевизија, Wi-Fi
Бесплатен паркинг
Греење (парно)
Клима
Балкон
Тоалет со проточен болјер
Контакт.078420810
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Вентилатор на таванот
 • Греење
Безбедност
 • Аларм за јаглерод моноксид
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Strumica
Локација
Ѓ. Трајков, Струмица, Општина Струмица, Југоисточен СР, 2400, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.