Iznajmuvajne na Apartman

од € 1 / Ноќ
 • 1164 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
64 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартманoт се наоѓа на 10 мин од центарот на Oхрид!!!
Апартманот има по 2 единечни кревети и спална .Вкупна квадратура 64м2 комплет со тераса!!!
Капацитетот на апартманот е за 2-ва возрасни и 2 деца!!!
Апартманот поседува сопствена кујна опремена со рингли,плотна,тостер,аспиратор,чаши,чинии!Исто така има и трпезариска маса со 4 столчина и аголна гарнитура со клуб маса!
Апартманот има купатило со туш кабина, бојлер, надворешни ролетни на балконот со механизам за кревање и спуштање.
Апартманот поседува ТВ со најсовремената и идна платформа низ целиот свет интернет телевизија IPTV!!!
Апартманот има балконче со масичка и четири столчиња!
Приватен паркинг нема, но има можност за паркирање на улицата каде засега не се наплаќа.
Во самата зграда има маркет!!!
Во близина на сместувањето се наоѓа спортско рекреативен центар, кејот, Билјанини извори, пешачка патека по кеј која е на 10 минути пешки од објектот.
 Клучот се презема од сопствениците и плајкање веднаш,цената е по договор во зависност од периодот на годината и број на ноќевања .
За подетални информации пишете во приватна порака(inbox)или Viber/Whats app:
077 740544
Удобности
Бања
 • Када
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Карпош Војвода, Беј Бунар, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.