Kratok prestoj

од МКД 1,700 / Ноќ
 • 1132 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
32 м2
Број на гости
3
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Se izdava garsonjera za kratok prestoj vo Aerodrom cenata zavisi od broj na luge i dolzina na prestojot 078446130
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Aerodrom
Локација
Venjamin Macukovski 34
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.