Lux apartman Gondola 94

од € 35 / Ноќ
 • 1136 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
36 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Локација
Земја
Srbija
Регион
Zlatibor
Локација
Миладина Пећинара, Златибор, Општина Чајетина, Златиборски управни округ, Централна Србија, 31315, Србија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.