Se izdava 4 soben stan vo strog centar na Ohrid nasproti waikiki na 50 metri od carsija

од € 170 / Ноќ
 • 21105 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
105 м2
Број на гости
10
Кревети
7
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Када
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Потребни работи за плажа (крпи за плажа, чадор, ќебе за плажа, опрема за нуркање)
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
 • Платен паркинг надвор од објектот
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Даме Груев, Крст Џамија, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.