Стан за краток престој, одмор и ноќевање во Охрид

од € 40 / Ноќ
 • 1134 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
34 м2
Број на гости
3
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издаваат комплетно наместени станови за краток престој во Охрид, населба Воска, во близина на градска плажа
☎️Повеќе слики и инфо на
     +38970272761 
    《Viber & Whatsapp》
Со сопствен и бесплатен паркинг
Цена за ноќевање зависи од број на луѓе и должина на престој 
За нашите редовни гости следува подарок (гратис ноќевање)
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Аркадни игри
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Шар Планина, Воска, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.