Tea’s apartment

од € 50 / Ноќ
 • 1145 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
45 м2
Број на гости
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издава стан во центарот на Охрид, нов и целосно опремен. На само 50 метри од чаршијата. 
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Лифт
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Булевар Туристичка, бр.27а, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.