две студиа ВЕЛКОСКИ

од € 25 / Ноќ
 • 2227 м2
Спални соби
2
Бањи
2
Квадратура
27 м2
Број на гости
8
Кревети
8
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Изнајмувам две студиа со засебна кујна и бања, двете по максимум 4 кревети, вкупно 8 единечни кревети. Локацијата е во мирна област втора линија од кејот на езерото. Линк за локација https://goo.gl/maps/cNTXteUdAhp2Fm1D8
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Мала кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Orfej, Партизанска, Беј Бунар, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.