Fuk-tak apartmani

од МКД 2,400 / Ноќ
 • 140 м2
Бањи
1
Квадратура
40 м2
Број на гости
3
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Featuring garden views, Fuk-tak apartmani&restoran is located in Star Dojran, 31 km from Archaeological Museum of Kilkis. This guest house features free private parking and full-day security. The accommodation provides free WiFi throughout the property, as well as a terrace and a traditional restaurant. Accommodation is fitted with air conditioning, a fully equipped kitchen with a dining area, a flat-screen TV and a private bathroom with walk-in shower, bathrobes and a hair dryer. Some units include a seating area and/or a balcony with an outdoor dining area. The units will provide guests with a desk and a kettle. The nearest airport is Thessaloniki Airport, 103 km from the guest house.

Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Висок стол
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • EV полнач
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Dojran
Подрегион
Star Dojran
Локација
Апартмани Фук Так, Маршал Тито, Стар Дојран, Општина Дојран, Југоисточен СР, 1487, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.