Kopaonik Apartmani

од € 50 / Ноќ
 • 21 м2
Квадратура
21 м2
Број на гости
3
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Apartmani u Kraljevim Čardacima, Čar 27 i 6-13 sa pogledom na planinu se nalazie na Kopaoniku i nude restoran i zajednički salon.
Svaka smeštajna jedinica poseduje potpuno opremljenu kuhinju sa trpezarijskim stolom, flat-screen televizor sa satelitskim kanalima i sopstveno kupatilo sa tušem, fenom za kosu i papučama.
Na raspolaganju su takođe frižider, mikrotalasna pećnica i ploča za kuvanje, kao i kuvalo.
Apartmani imaju sopstvenu WI-FI mrezu.
 
Удобности
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
Греење и ладење
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Електричен бокал за топла вода
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Тостер
 • Чаши за вино
Локација
Земја
Srbija
Регион
Kopaonik
Локација
78, Стефана Првовенчаног, Чајетина, Kopaonik, Raska Municipality, Raska Administrative District, Central Serbia, 36354, Serbia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.