Smestaj Paralija - Vila Arhontisa

од € 20 / Ноќ
 • 1120 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
20 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Sezona 2024 - Paralia - Vila Arhontisa
U ponudi imamo dva trokrevetna i dva cetvorokrevetna studia.
Nalaze se na prvom spratu zgrade sa liftom
Internet / Klima / TV / Full opremljena kuhinja
Parking ispred zgrade je besplatan
Vila se nalazi na samo 250m od mora i glavnog setalista
Cena od 20-60e za noc po studiu
PROMO cena za rane rezervacije za Maj/Jun 2024 
Za sve ostale informacije mozete me kontaktirati putem facebooka ili na telefon +381605838216
Удобности
Бања
 • Када
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • Етернет конекција
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Локација
Земја
Grcija
Регион
Centralna Makedonija
Подрегион
Paralija
Локација
Paralia 60100
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.