Studio 1

од € 25 / Ноќ
 • 1118 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
18 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Izdavam kompletno opremeni studia!!!
Dvokrevetno, i trokrevetno so posebni vlezovi,kupatila,mini kujna,tv so kabelska,wi-fi i obezbeden parking prostor.Povelete pominete prijaten odmor vo mirna naselba
Lokacija:ul.Karposh Vojvoda 8a(na 15 min pesacenje,3 min so avtomobil od centar i ezero)
https://www.facebook.com/pages/APARTMANI-I-SOBI-ANGELESKI-OHRID/133761139998011
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Надворешна трпезарија
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
8A, Карпош Војвода, Беј Бунар, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.